Regisztráció Elfelejtett jelszó

Auto-motor technika

Re: BMW chiptuning?

#731771 KawaBazsy Előzmény: #731735

Jó a PD is még (100/130 ló). Viszont azért a járáskultúrát is ide kellene tenni, s az első TDi motorok (90/110/115 ló) még rohadtul hangosan, s keményen jártak.. Én nem szívesen hallgatnám minden nap, egy Audiban meg főleg nem. A mai CR motorok ebben a számban kenterbe verik, nem véletlen hogy a VAG is CR már.

Re: BMW chiptuning?

#731735 rbbj11 Előzmény: #731634

egyszerü, nem a 140 lovas kell belölük, hanem a4böl is a 110 lovas, 1.9-es. És 2005 elötti

Azert vettem avensist, mert passatok többsége lerongyolt volt, a4 volt legszimpibb, de az meg 350e-rel drägäbb rosszabb felszereltséggel, mint avensis

Re: BMW chiptuning?

#731649 Ddavid Előzmény: #731634

Szerintem Japán vasak elég jó gépek, de mióta van ez a globalizálás azóta előfordulhatnak ugyanolyan alkatrészek más gyártó kocsijaiban. Pl. csapágyak, gyertyák, blokkok(ugyanott készülnek) stb...

A másik szempont, hogy nem a tartósság a fő szempont a gyártásnál hanem a költség.

Örök igazság minden kocsira kell költeni csak valamelyikre többet. :\

Ez ilyen anyázás elsimító poszt akart lenni mielőtt elkezdődne az offolás. :)

Re: BMW chiptuning?

#731634 Sumér harcos Előzmény: #731629

akkor miért vettél Toyotát,Avensist?

mondjuk nem szalonból vetted,ahogyan futólag olvastam,úgy lehet....attól függ mibe sikerül belenyúlni.

vegyél egy yo kis konstrukciojában olajzabáló 2.0diesel 140ló- mondjuk, 2005ös vw passatot,ücsörögj benne 100ezer km-t....utána ....huzz egy vonalat:)igy,hogy nem hiszed......majd elhiszed:)

abból hozhatják a megbizhatót,a megbizhatók kintről is...2004-2007ből...

audiba akár A4-be ,amelyikbe ilyen motor jutott szintén zenész....

ezeket motorokat még a szalonból vétel sem mentette meg,rakás xarok,mert ezekre még ott is széttárták a karjukat a szervizesek,a reklamáciora.

nekem bmw diesel sem kellene annyira,de ez magánügy.

Re: BMW chiptuning?

#731629 rbbj11 Előzmény: #731626

en nem hiszem, h. bmw, passat vagy audi alkatrészeket sokkal gyakrabban kéne cserélgetni, mint a toyotáét

Re: BMW chiptuning?

#731625 rbbj11 Előzmény: #731623

toyota alkatresz legaläbb annyiba kerül...es nincs belöle szinte utängyärtott