Regisztráció Elfelejtett jelszó

Humor

Nő sms-t küld a szerelmé…

#441715 kosami

Nő sms-t küld a szerelmének: Szerelmem, ha épp alszol, küldd el nekem az álmaidat. Ha épp nevetsz, küldd el nekem a mosolyodat. Ha épp sírsz, küldd el nekem a könnyeidet. Szeretlek! Válasz: Éppen szarok, mit küldjek??

A zsiráf megkérdezi a di…

#441286 KawaBazsy

A zsiráf megkérdezi a dinoszauruszt:

- Téged is bejelölt Noé a Facebookon?

- Nem! Miért?

- Ja, semmi…semmi...

Kiveszi a nászutas lakos…

#440740 Wall street

Kiveszi a nászutas lakosztályt egy 95 éves férfi és 23 éves felesége.

Másnap a fiatalasszony remegő lábakkal jön le a lépcsőn. A portás megkérdi:

- Valami baleset érte?

- Nem, csak amikor az öreg azt mondta, 75 éve spórol, én hülye, azt hittem a pénzre gondol...

ezfájt

Re: nincs cím

#440207 Ibiza Előzmény: #440206

Kohn és Grün rájön, hogy közös szeretőt tart. Kohn füstölög

- Pedig havi 50 ezret adtam neki.

- Én meg 60-at!

- Haha! Akkor téged csalt meg!

Re: nincs cím

#440206 Ibiza Előzmény: #440205

Zsidó katona tankkal üldözi a palesztin hazafit, aki futtában lövi a harckocsit. A töltények mind levágodnak a tankról, aztán a sokadik lövés után elfogy a lőszere, ezért megáll, és eldobja a fegyvert, a kezeit a magasba teszi. A tank megáll, és kiszáll a zsidó

- Mi van, palesztin, elfogyott a töltény?

- Igen.

- És mond csak: nem akarsz venni?

Re: nincs cím

#440205 Ibiza Előzmény: #440204

Apám, megházasodom! - mondja a zsidó fiú otthon.

- Na végre, édes fiam. Már épp ideje volt. És kit veszel el?

- A Bélát!

- Dehát az nem is zsidó!

Re: nincs cím

#440204 Ibiza Előzmény: #440203

Két zsidó ügyvezető igazgató beszélget

- Te fizetsz az embereidnek?

- Én nem.

- Én sem. És bejárnak?

- Be.

- Az enyéim is.

- Te, nem kéne ezektől belépődíjat szedni?

Re: nincs cím

#440203 Ibiza Előzmény: #440202

Józsi elviszi a kutyát a rabbihoz...

Kohn jelenti a rabbinak, hogy szeretné eltemettetni a rottweilerét.

Rabbi felháborodik: - Mit képzel, gójokat sem temetünk, nemhogy kutyát!!! Menjen a katolikus paphoz!

Kohn az ajtóból visszafordulva: - Azt hittem jól jönne az a kétszázezer temetési adomány...

Rabbi: - Állj meg fiam, hogy is hívják a megboldogultat: Róth Weiler?!

a hit ereje Egy mohamed…

#440202 Ibiza

a hit ereje

Egy mohamedán, egy katolikus és egy zsidó vitatkozik, melyikük istene a nagyobb hatalmú.

A mohamedán azt mondja

- Felénk nagy földrengés volt, de mi erősen fohászkodtunk Allah-hoz és 30 km-es körzetben minden ház ép maradt.

- Az semmi - mondja a katolikus -, nálunk árvíz volt, de mi erősen imádkoztunk Istenhez és 30 km-es körzetben minden ház ép maradt.

- Ezt hallgassátok, barátaim - mondja a zsidó -: képzeljétek, a múlt szombaton séta közben az utcán egy nagy táska pénzt láttam heverni.

Tudjátok, mi szombaton nem nyúlhatunk pénzhez, de én erősen imádkoztam az Úrhoz és képzeljétek, 3 méteres körzetben péntek lett!

A zsidó mikulás elmegy a…

#440200 Ibiza

A zsidó mikulás elmegy az

óvodába. Kirakja az

ajándékait és így szól

- Na, gyerekek, lehet

vásárolni!

Egy katolikus, egy prote…

#440196 taresz

Egy katolikus, egy protestáns, egy moszlim és egy zsidó, együtt kávéznak:

A katolikus: Gazdag ember vagyok, megveszem a Citibankot!

A protestáns:Rengeteg pénzem van, kinéztem magamnak a General Motors-t!

A moszlim: Mesés vagyonom van a Microsoft céget fogom megvenni !

A zsidó, lassan iszogatja a kávéját : NEM ADOK EL SEMMIT !

A skinhead megy az utcán…

#440178 KawaBazsy

A skinhead megy az utcán, meglátja a kínait, rákiált:

- NE HUNYORÍTS CIGÁNY!!!!!

Re: nincs cím

#440177 matgab Előzmény: #439683

"Szóval a férj meséli: hogy évtizedeken keresztül úgy éltünk a feleségemmel, hogy ő főzött, mosott, takarított, én pedig levittem a szemetet, kicseréltem az égőt, befűtöttem stb.. Aztán mondták nekünk, hogy legyünk modernek és felvilágosultak és monetarizáljuk és piacosítsuk a viszonyunkat. Utána ugyan az volt a munka megosztás és én fizettem a feleségemnek a munkájáért 500 eurot és ő is fizetett az én munkámért 500 eurot. Pár évig jól is működött a dolog, de aztán jött a pénzügyi válság és ma nincs kaja, ruha és piszok van a lakásban, a sötétben és hidegben ülünk a szemét közepén és ráadásul mind a ketten munka nélküliek vagyunk..."