Re: nincs cím 2011. november 9. 20:27 taresz Előzmény: #442276 Orbán megkérdezi Matolcsyt: - Te, meddig elég az ország valutatartaléka? - Hát Vezérem, körülbelül három hónapig. - Három hónapig? - Igen, de csak kettőnknek.