Regisztráció Elfelejtett jelszó

Humor

Re: nincs cím

#443371 Bendeguz Előzmény: #443337

A 7 törpe Rómába látogat, és mivel ez egy igen nagy eseménynek számít, hát

fogadja őket a Pápa is. Morgó vezeti a csapatot, amikor üdvözli őket a Pápa

és megkérdi

- Morgó, kedves fiam, mit tehetek érted?

- Excellenciás uram, lenne egy kérdésem. Vannak Rómában törpe apácák?

... ... - Nem, Rómában nincsenek törpe apácák - mondja a Pápa rövid gondolkodás

után.

Néhányan a törpék közül elkezdenek vihogni, de aztán Morgó pillantására

mindannyian elcsendesednek.

- Akkor, kegyelmes uram, Európában azért van néhány törpe apáca?

- Európában sincsenek - válaszol ismét a Pápa.

Erre aztán szinte az összes törpe elkezd röhögni, de mivel Morgó mérgesen

hátrapillant, mindannyian elhallgatnak.

- Uram, azért a világban valahol csak van néhány törpe apáca!?

- Nem Morgó, sajnos egyetlen törpe apácánk sincs.

Ekkor már egyik törpe sem bírta röhögés nélkül, mind a hatan a földön

fetrengve kacagnak, csorog a könnyük, csapkodják a márványpadlót, majd

kórusban üvöltik

- Wáááááááááááááááá.....Megbahsztál egy pingvint! :D

A cigány betelefonál a b…

#443337 kosami

A cigány betelefonál a bankba:

- Tessík mondáni, meggyütt mán a segíly a kártyámra?

Mire az ügyeletes munkatárs:

- Azt nem tudom, de a fizetésemből már levonták.

Az öregedő feleség sírva…

#443005 KawaBazsy

Az öregedő feleség sírva lép el a tükör elől.

-Mi a baj ? -kérdi a férje.

-Nézegettem magam a tükörben,és bizony egyre mélyebbek a ráncaim,egyre rondább vagyok...

_Na,ne bőgj már! vigasztalja a férje.-hiszen te csak akkor látod magad,ha néha belenézel a tükörbe,de én egész nap látlak,mégsem sírok....

Kiszáll a NAV a tanyára,…

#443003 KawaBazsy

Kiszáll a NAV a tanyára, hogy ellenőrizzék az illegális szeszfőzést. Az öreg gazda mondja nekik, hogy bárhova bemehetnek, csak a gépszín háta mögötti mezőn lévő fészerhez, oda ne menjenek.

Na, erre nagy arrogánsan előhúzza a pénzügyőr a szolgálati igazolványát.

- Látja ezt az igazolványt bátyám! Én ezzel minden mezőgazdasági

létesítmény, akármelyik részlegébe bemehetek, úgy hogy nem maga fogja megmondani nekem, hogy mit csináljak.

- Rendben van, maga tudja.

A pénzügyőr átlép a kerítésen, és eltűnik, majd kisvártatva üvöltözve sprintel visszafelé, mögötte a svájci díjnyertes tenyészbika.

Láthatóan az életéért fut, és a bika minden egyes méteren teret nyer.

Az öreg azonnal eldobja a kezéből a vödröt, rohan a kerítéshez és teli torokból kiáltja neki:

- AZ IGAZOLVÁNYT ! MUTASSA NEKI AZ IGAZOLVÁNYT!!!

Egyik este bementem egy …

#443002 KawaBazsy

Egyik este bementem egy bárba. Üldögélek a pult mellett, mikor látom, hogy mellettem egy kicsi kínai fickó ül és kortyolgat. Kérdem tőle:

- Figyelj csak, értesz valamilyen küzdősporthoz, mint például karate, jiu-jitsu vagy kung fu?

A kínai felháborodva válaszol:

- Mi a fenének értenék ezekhez? Csak azért, mert kínai vagyok?

- Nem. - feleltem. - Azért mert az én sörömet iszod.

Most lehull a lepel!

#442911 kelvin

Rájöttem miért tart Magyarország ott ahol most! Humoristák uralják az országot!

Re: nincs cím

#442905 _pda_ Előzmény: #442824

nekem úgy jött ez a kép anno, h "Te, ez nem is jár, hanem repül!!!" :DDD

Re: nincs cím

#442889 matgab Előzmény: #442882

A gazdasági válság, és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

Re: nincs cím

#442882 Bendeguz Előzmény: #442824

Ezennel meghirdetek erre a képre egy photoshop versenyt! Aki a legjobb művet küldi be, az nyer!

Re: nincs cím

#442290 taresz Előzmény: #442276

Orbán megkérdezi Matolcsyt:

- Te, meddig elég az ország valutatartaléka?

- Hát Vezérem, körülbelül három hónapig.

- Három hónapig?

- Igen, de csak kettőnknek.

Re: nincs cím

#442276 matgab Előzmény: #442169

Örök érvényű régi vicc:

GAZDASÁGI STRATÉGIÁK

Hagyományos (konzervatív) gazdaság

Van két tehened. Az egyiket eladod, és az árából veszel egy bikát. Az

állatállományod gyarapodik, a jövedelméből nyugdíjba

mész.

Indiai gazdaság

Van két tehened. Szentként tiszteled őket.

Pakisztáni gazdaság

Egyetlen tehened sincs. Bejelented, hogy igényt tartasz az indiai

tehenekre. Felszólítod a világot, hogy nyújtson

segítséget: az USA pénzt adjon, Kína katonailag segítsen, Nagy-Bitannia

adjon harci gépeket, Olaszország ipari

berendezéseket, Németország technológiát, Franciaország

tengeralattjárókat, Svájc nyújtson kedvezményes hiteleket,

Oroszország szállítson gyógyszert, Japán pedig gyártósorokat - mindezt

ingyen. A kapott támogatásokból megveszed az indiai

teheneket, majd deklarálod, hogy a világ kizsákmányol téged.

Amerikai gazdaság

Van két tehened. Az egyiket eladod, a másikat pedig arra kényszeríted,

hogy 4 tehén helyett tejeljen. Megdöbbensz, amikor a

tehén váratlanul elpusztul. Az esetet ráfogod egy olyan országra,

amelyiknek van tehene, és azokat természetes körülmények

között tartja. Bejelented,hogy az ország veszélyt jelent az emberiségre.

A világ megvédése érdekében megtámadod az illető

országot és elkobzod a teheneit.

Francia gazdaság

Van két tehened. Sztrájkolsz, mert három tehenet akarsz.

Német gazdaság

Van két tehened. Továbbfejleszted őket, így 100 évig élnek, havonta csak

egyszer esznek és megfejik önmagukat.

Angol gazdaság

Van két tehened. Mindkettő kerge.

Olasz gazdaság

Van két tehened, csak nem tudod, hogy hol vannak. Elmész sziesztázni.

Svájci gazdaság

Van 5.000 tehened, de egyik sem a tied. Másokkal fizettetsz a

megőrzésükért.

Japán gazdaság

Van két tehened. Átalakítod oket, így az eredeti méret 1/10-ére

csökkennek és hússzor több tejet adnak, mint a normál méretu

tehenek. Ezután cuki kis rajzfilmfigurákat készítesz róluk, és Cowkimon

néven az egész világon árusítod őket.

Orosz gazdaság

Van két tehened. Megszámolod öket, és azt tapasztalod, hogy öten vannak.

Újra megszámolod, ekkor 72 tehén az eredmény.

Megint megszámolod, most 17 tehenet találsz. Feladod és kinyitsz egy

újabb üveg vodkát.

Nigériai gazdaság

Van két tehened. Az egyiket megeszed, majd bejelented, hogy ellopták. A

rendőrség megkezdi a nyomozást, és 100 km sugarú

körön belül mindenkit letartóztat. Addig kínozza őket, amíg valaki be nem

ismeri, hogy ő lopta el a tehenet. A rendőrség

büntetésül minden letartóztatott személytől elkoboz 1-1 tehenet. Így most

te visszakaptad a tehenedet, a rendőrségnek pedig

van egy új tehénfarmja.

Magyar gazdaság

Van az államnak két tehene. A felelős vezető a tejet hazaviszi, majd

bebizonyítja, hogy a teheneket privatizálni kell,

hiszen az üzletág ráfizetéses. Elhatározzák a tehenek jelképes összegért

történő eladását, majd meghirdetik a helyi

újságban, amely egypéldányos és csak

a vezetonek jár. A vezető megpályázza a marhatendert, és csodák csodája

meg is nyeri. Rögtön tart egy sajtótájékoztatót,

hogy a részéről mekkora áldozat a vállára venni ezt a két gyengén működő

tehenet. Ezután politikai pályára lép, és ilyen

módon az eredeti két marhával maga köré gyujt még egy csomó marhát

"Mennyei Atyám! Miután a…

#442169 kelvin

"Mennyei Atyám! Miután az elmúlt esztendőben kedvenc zenészemet, Michael

Jacksont, kedvenc színészemet, Patrick Swayzet, kedvenc színésznőmet, Farrah

Fawcettet és kedvenc írómat, Mario Benedettit magadhoz vetted, szeretném

tudatni Veled, hogy kedvenc politikusom Orbán Viktor, és már november van!!!"

Tiszabura köcskéje: …

#442123 Fornit

Tiszabura köcskéje:

Köllene egy ilyen jó kis házikedvenc mi...