vsz ide is fog, bár még csak fals kitörés, csak 15 felett válik vétellé (részemről)
Valaki belekarmolna lenne itt tolongás
De asszem én is tolongnék :-P
vsz ide is fog, bár még csak fals kitörés, csak 15 felett válik vétellé (részemről)
Valaki belekarmolna lenne itt tolongás
De asszem én is tolongnék :-P
920-nál venném
Tényleg röhely ebben van speka meg a Telkóban :)
:))osztalék hunter.. :))
Kicsit színesítem a portfolióm...
akár meg is történhet. :)
Profit line elemzés: http://profitline.hu/technika/elemzes/155291
itt meg mi történt? Tudtok valamit?
Rövidre is érdekes :
http://kepfeltoltes.hu/view/091214/ANY60_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Az ADX már egy jelentősebb elmozdulást készít elő,890 fölött lesz long értelemszerűen....
870 alatt le.....
Kelvin kérésére(közkivánatra):
http://kepfeltoltes.hu/view/091214/ANY_HETI_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Nem véletlenül fogták meg 950-en elsőre !
830-950 valamerre kilép majd....1150 lehetne....
Itt lesz 2007 után a következő válaszút !!! Most újra letörik,vagy végleg kitör ???
http://kepfeltoltes.hu/view/091214/ANY_HETI_Indik_torok_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Megvan a lehetőség a kitörésre !
Adx: Nemcsak a piros,hanem a trendvonal fölé is került a vételi vonal,addig amig így lesz,az emelkedés az erősebb.......
Lehet, az ontes is?? :)
El tudom, kepzelni, h. ev vege elott nem egy kisebb papirt fognak igy meghuzatni, h. ne mutasson olyan szarul a portfolioban, v. h. nyereseget tegyenek zsebre a myomott aron vasarolt mid-capek boritasabol.
Idő közben elmentem a lányom bemutató úszására, addig sikerült 12%ra feljönnie.
Legalább Te benne vagy? Ez mának szól csak szerintem, estére visszamegy, utána pár napig kóstolgatják a kisbüfik. szvsz
Repülősök írták.
Akkor pedig utána szinte biztos a meghúzás.
Futtatják.
A név kötelez...
Vak tyúk is talál szemet! :-)
Én nem, mert rákérdeztél :))))
azt hittem cinikus a kérdés :))
"Vegyünk ilyet???"
Egyébként ma mozog pár kis papír. Nem csoda, a nagyok megpihentek
vannak véletlenek :))