Regisztráció Elfelejtett jelszó

ÁNY

Re: nincs cím

#177717 kelvin Előzmény: #177710

vsz ide is fog, bár még csak fals kitörés, csak 15 felett válik vétellé (részemről)

Valaki belekarmolna lenne itt tolongás

De asszem én is tolongnék :-P

Kelvin kérésére(közkiván…

#170591 Hibaz

Kelvin kérésére(közkivánatra):

http://kepfeltoltes.hu/view/091214/ANY_HETI_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nem véletlenül fogták meg 950-en elsőre !

830-950 valamerre kilép majd....1150 lehetne....

Itt lesz 2007 után a következő válaszút !!! Most újra letörik,vagy végleg kitör ???

http://kepfeltoltes.hu/view/091214/ANY_HETI_Indik_torok_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Megvan a lehetőség a kitörésre !

Adx: Nemcsak a piros,hanem a trendvonal fölé is került a vételi vonal,addig amig így lesz,az emelkedés az erősebb.......

Re: 40 % diszkont

#165862 akpo7 Előzmény: #165797

Lehet, az ontes is?? :)

El tudom, kepzelni, h. ev vege elott nem egy kisebb papirt fognak igy meghuzatni, h. ne mutasson olyan szarul a portfolioban, v. h. nyereseget tegyenek zsebre a myomott aron vasarolt mid-capek boritasabol.

Re: 40 % diszkont

#165861 Hathor Előzmény: #165797

Idő közben elmentem a lányom bemutató úszására, addig sikerült 12%ra feljönnie.

Legalább Te benne vagy? Ez mának szól csak szerintem, estére visszamegy, utána pár napig kóstolgatják a kisbüfik. szvsz

Re: 40 % diszkont

#165791 Hathor Előzmény: #165684

Én nem, mert rákérdeztél :))))

azt hittem cinikus a kérdés :))

"Vegyünk ilyet???"

Egyébként ma mozog pár kis papír. Nem csoda, a nagyok megpihentek