Re: 40 % diszkont 2009. december 3. 12:40 Hathor Előzmény: #165684 Én nem, mert rákérdeztél :)))) azt hittem cinikus a kérdés :)) "Vegyünk ilyet???" Egyébként ma mozog pár kis papír. Nem csoda, a nagyok megpihentek