Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: 40 % diszkont

Hathor Előzmény: #165684

Én nem, mert rákérdeztél :))))

azt hittem cinikus a kérdés :))

"Vegyünk ilyet???"

Egyébként ma mozog pár kis papír. Nem csoda, a nagyok megpihentek