Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Hibaz

Kelvin kérésére(közkivánatra):

http://kepfeltoltes.hu/view/091214/ANY_HETI_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nem véletlenül fogták meg 950-en elsőre !

830-950 valamerre kilép majd....1150 lehetne....

Itt lesz 2007 után a következő válaszút !!! Most újra letörik,vagy végleg kitör ???

http://kepfeltoltes.hu/view/091214/ANY_HETI_Indik_torok_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Megvan a lehetőség a kitörésre !

Adx: Nemcsak a piros,hanem a trendvonal fölé is került a vételi vonal,addig amig így lesz,az emelkedés az erősebb.......