Hozzászólás
HibazKelvin kérésére(közkivánatra):
http://kepfeltoltes.hu/view/091214/ANY_HETI_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Nem véletlenül fogták meg 950-en elsőre !
830-950 valamerre kilép majd....1150 lehetne....
Itt lesz 2007 után a következő válaszút !!! Most újra letörik,vagy végleg kitör ???
http://kepfeltoltes.hu/view/091214/ANY_HETI_Indik_torok_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Megvan a lehetőség a kitörésre !
Adx: Nemcsak a piros,hanem a trendvonal fölé is került a vételi vonal,addig amig így lesz,az emelkedés az erősebb.......