Re: nincs cím
Hibaz Előzmény: #170601Rövidre is érdekes :
http://kepfeltoltes.hu/view/091214/ANY60_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Az ADX már egy jelentősebb elmozdulást készít elő,890 fölött lesz long értelemszerűen....
870 alatt le.....
Rövidre is érdekes :
http://kepfeltoltes.hu/view/091214/ANY60_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Az ADX már egy jelentősebb elmozdulást készít elő,890 fölött lesz long értelemszerűen....
870 alatt le.....