profitvédőt kiütötték, jájj
profitvédőt kiütötték, jájj
elnézést a kérdésért, de ez miféle abcd minta? nem értem mi alapján vette fel a pontokat. szerintem fals. az elvet értem.
ez most rulett..de azt gondolom a piac a legrosszabb verziót árazza.. sajna india 50%-al emelte a beviteli vámját aranynak..ez nem jó..de sztem már megindultak a csempészek..
az arany egy érték..1900ról ment le..sztem 1450-1650 a normál rangéja..meglátjuk..
Ibiza, hosszútávra miért ezeken a szinteken vásárolsz?
Azon kívül, hogy nem várod lejjebb.
Szerintem a heti, vagy még hosszabb (hónapos) charton senki földjén van. 1430-as ellenállás alatt, 1180-as (kamu)támasz felett. Közvetlenül az ellenállás vagy támasz felett vennék.
Ha ma valami nem vártat lép a FED, akkor lehet megtépik északnak, de abban újra a shortbelépőket keresném. (hacsak nem valami teljesen váratlant lépnek).
Pár hónapos távlatban irány le 1180 alá.
hajnalban votl egy jó kör aranyom, de sajna a másodikat kistoppolták 32 fölött
pont ezaz h senki nem beszel 1000 alatti arakrol.
1400 felett 20% emelkedo utan jottek az arany veteli ajanlasok. szentiment bullos, igy adni kell az aranyat. techikailag is szarul nez ki.
észrevettem... :)
arany long visszanyitva
vmi gebasz volt, mert a kárpótlási jegyes kiegészítésem ide került... :))
stop kiütött
http://www.tozsdeforum.hu/gazdasag/oveket-becsatolni-az-aranymelyrepules-megindult/
"(A cikk szerzője rendelkezik kárpótlási jeggyel, de az utóbbi egy évben nem bonyolított le belőle forgalmat.)"
felspekizte :))
re: exbus meg egyéb apróságok :Ö
azt mondták elmehet 3000ig is..utána ment le..most meg megy 1000alá..tehát felmegy.
Éxerboltokban nem látod az arany árcsökkenését..10-14.000Ft/gr..sztem ez máshol is így van a világban..a kereskedők próbálnak extraprofitot keresni..lesz egy ár ahol elkezdik venni.
Nagyon komikus, ahogy mindenféle számokkal dobálóznak az első komolyabb emelkedésre 2000 meg 5000 ! meg az első komolyabb esésre egyből 1000 alá ....
Müködik a hirgyár.
emelkedik :) stop felhúzva 15 fölé
erste megint ügyeskedik..kereskedési rendszerében nem látsz semmit...taknyok
teljesült arany longom, megható
a hagyományosan nagy aranyfelhasználó országok lassan elkezdik sztem venni..amikor ennyi volt akkor vették..amikor 1600fölé ment csökkent a vásárlási kedv..fele pakkom megvan..nem néz ki jól de ha megtalálja alját veszek még. =végén bármi lehet.