Regisztráció Elfelejtett jelszó

Arany

Re: nincs cím

#662120 Bendeguz Előzmény: #662113

elnézést a kérdésért, de ez miféle abcd minta? nem értem mi alapján vette fel a pontokat. szerintem fals. az elvet értem.

Re: nincs cím

#662114 Ibiza Előzmény: #662113

ez most rulett..de azt gondolom a piac a legrosszabb verziót árazza.. sajna india 50%-al emelte a beviteli vámját aranynak..ez nem jó..de sztem már megindultak a csempészek..

Re: nincs cím

#662113 Ibiza Előzmény: #662110

az arany egy érték..1900ról ment le..sztem 1450-1650 a normál rangéja..meglátjuk..

Ibiza, hosszútávra miért…

#662110 ikszf

Ibiza, hosszútávra miért ezeken a szinteken vásárolsz?

Azon kívül, hogy nem várod lejjebb.

Szerintem a heti, vagy még hosszabb (hónapos) charton senki földjén van. 1430-as ellenállás alatt, 1180-as (kamu)támasz felett. Közvetlenül az ellenállás vagy támasz felett vennék.

Ha ma valami nem vártat lép a FED, akkor lehet megtépik északnak, de abban újra a shortbelépőket keresném. (hacsak nem valami teljesen váratlant lépnek).

Pár hónapos távlatban irány le 1180 alá.

Re: nincs cím

#660328 ikszf Előzmény: #660281

pont ezaz h senki nem beszel 1000 alatti arakrol.

1400 felett 20% emelkedo utan jottek az arany veteli ajanlasok. szentiment bullos, igy adni kell az aranyat. techikailag is szarul nez ki.

Re: nincs cím

#660281 Ibiza Előzmény: #660275

azt mondták elmehet 3000ig is..utána ment le..most meg megy 1000alá..tehát felmegy.

Éxerboltokban nem látod az arany árcsökkenését..10-14.000Ft/gr..sztem ez máshol is így van a világban..a kereskedők próbálnak extraprofitot keresni..lesz egy ár ahol elkezdik venni.

Nagyon komikus, ahogy mi…

#660275 TrendMan

Nagyon komikus, ahogy mindenféle számokkal dobálóznak az első komolyabb emelkedésre 2000 meg 5000 ! meg az első komolyabb esésre egyből 1000 alá ....

Müködik a hirgyár.

erste megint ügyeskedik.…

#660234 Ibiza

erste megint ügyeskedik..kereskedési rendszerében nem látsz semmit...taknyok

a hagyományosan nagy ara…

#660160 Ibiza

a hagyományosan nagy aranyfelhasználó országok lassan elkezdik sztem venni..amikor ennyi volt akkor vették..amikor 1600fölé ment csökkent a vásárlási kedv..fele pakkom megvan..nem néz ki jól de ha megtalálja alját veszek még. =végén bármi lehet.

Re: nincs cím

#660153 ikszf Előzmény: #660147

Ez egy semmi. Technikai kereskedés folyik, nincs új hír a piacon. Visszatesztelte a letört hónapos támaszt, és folytatódik tovább az esés.