pániknál vigyázni,usa f.háza bezárt még nincs egyezés
ütik azt jobban is ha akarják
ta-t pszihóval kell használni
pániknál vigyázni,usa f.háza bezárt még nincs egyezés
ütik azt jobban is ha akarják
ta-t pszihóval kell használni
Egy longra be lehetett szállni lent, nagy volt a leütés, hosszú gyertyával
nem olyan hirtelen volt
Arany zuhant 50pontot hirtelen.
Nem sok mindenkit érdekel ez :D
Ez a csapkodás, amit most az ezüst csinál emlékeztet arra, amit 18.90 és 20,10 között csinált jó ideig nyár közepén.
Onnan akkor felfelé tört ki.
tegnap leszúrásban lefeleztem pakkot most adtam el a maradék felét.
Ez certi közel a kiütés..átmennék másikba de 24.-e a lejárat.
Nyomtam egy Bux hati shortot..
szerk: a hatikkal nincs szerencsém..az arannyal mindig keresek..tán egyszer szopatott be.
ja meg vettem mol certit tegnap..már jól hoz
sose szerettem a bennfentes dolgokat, egy ilyen bejelentés tökéletes példája. valószínűbb volt a qe folytatása, de pénzt nem tettem volna rá.
dede
Nem a kisérő közlemény?
Amikor elmagyarázzák, hogy most nem korlátoznak, de majd.
de fél kilenckor is lesz valami.
megszellőztették a fed nyilatkozatot...?
meghiszem, valószínűleg ennyi is volt a nagy megtépés, 1350 környékén halom rövidtávú ellenállás... fibo, statikus ellenállások, napos mozgóátlag
engem baromira nem érdekel, de most ritka bosszús vagyok... 1300 alatti longok stoppolása miatt... reméltem nem esik vissza ennyit
jaja, de egy bull piac marhára nem így néz ki....
short covering....
annyira tudtam ,hogy megtépik... de muszáj volt stoppolni... :'(