Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX0912

Re: nincs cím

#149618 Ricsi Előzmény: #149616

Én nem is keresem:)

Volt shortom, egy részét reggel zártam, aztán egy stoppal újra shortba keveredtem. Így elestem kis nyerőtől, de ez van.

Re: nincs cím

#149616 Robag Előzmény: #149607

Grat!

Azt a 600-as fordítást egész jól eltaláltad. Mellesleg azóta sem találom az öntés okát...

Re: nincs cím

#149614 rbbj11 Előzmény: #149607

én közben zártam sok longot, de nem igazán értem, mi a fene van most éppen.

Re: nincs cím

#149607 Kissherceg Előzmény: #149604

Én lehet a hétre befejeztem. A csúcs óta tartó mozgásokban fogtam kb 3000pontot + a prompton is volt egy két szép történet. Délután visszanézek, nekem már mindegy mit csinál:) Belépő short megvan.

Az elmúlt két hét teljesítményét phyla 140% múlja csak felül, bár teljes tőkére lehet holt verseny :)

Re: nincs cím

#149605 akpo7 Előzmény: #149576

Probashortot vegul elvittek 600 felettrol, az most zarva. Vettem 400on longot rovidre.

Csak ez a probashort ne lett volna ilyen kis pakk.

Re: nincs cím

#149556 kerikoma Előzmény: #149551

grat:) 680-on állok és nem jött fel odáig:( Ha úgy járok, mint tegnap akkor nagyon nem fogok örülni:)