Re: nincs cím 2009. november 6. 11:17 Ricsi Előzmény: #149616 Én nem is keresem:) Volt shortom, egy részét reggel zártam, aztán egy stoppal újra shortba keveredtem. Így elestem kis nyerőtől, de ez van.