Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Kissherceg Előzmény: #149604

Én lehet a hétre befejeztem. A csúcs óta tartó mozgásokban fogtam kb 3000pontot + a prompton is volt egy két szép történet. Délután visszanézek, nekem már mindegy mit csinál:) Belépő short megvan.

Az elmúlt két hét teljesítményét phyla 140% múlja csak felül, bár teljes tőkére lehet holt verseny :)