A csökkenő csatorna tetejéről fordult le hati.
A csökkenő csatorna tetejéről fordult le hati.
Ügyes. Milyen jó hogy ma nem fogtam semmibe. Pedig voltak terveim... :)
Én nem is keresem:)
Volt shortom, egy részét reggel zártam, aztán egy stoppal újra shortba keveredtem. Így elestem kis nyerőtől, de ez van.
Grat!
Azt a 600-as fordítást egész jól eltaláltad. Mellesleg azóta sem találom az öntés okát...
én közben zártam sok longot, de nem igazán értem, mi a fene van most éppen.
:D:D
Én lehet a hétre befejeztem. A csúcs óta tartó mozgásokban fogtam kb 3000pontot + a prompton is volt egy két szép történet. Délután visszanézek, nekem már mindegy mit csinál:) Belépő short megvan.
Az elmúlt két hét teljesítményét phyla 140% múlja csak felül, bár teljes tőkére lehet holt verseny :)
Probashortot vegul elvittek 600 felettrol, az most zarva. Vettem 400on longot rovidre.
Csak ez a probashort ne lett volna ilyen kis pakk.
már én sem tudom
bíztam egy vissza tesztben USA miatt +€$
minek zártad?
Ooo mi történt?
Egyenlőre csak hatit ütik...
short bővítve
reggel Én is odaálltam... a bank 80pont aprót megtarthat:)