Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: gg

kerikoma Előzmény: #150212

Még várok...., Nem akarok úgy járni, mint Herceg pénteken... Azt mondta a héten nem kereskedik tovább, aztán csak beleadott utána..... Ma pénteki bukó visszajött, még fölei is van:) úgyhogy még várok egy kicsit, pedig én is beleadnék már nagyon:)