Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Robag Előzmény: #150393

Ma nagyon úgy néz ki, hogy a zöld mezőre kellett volna rakni a zsetont. Sajnos nem játszottam meg.