Re: jk 2010. november 29. 10:00 matgab Előzmény: #330565 ma egydül a MOL az ami a shortot kockázatossá teszi. Ne feledjétek holnapig kell az alapoknak az MSCI szerint csökkenteni a magyar részvények állományát!