Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: jk

matgab Előzmény: #330565

ma egydül a MOL az ami a shortot kockázatossá teszi.

Ne feledjétek holnapig kell az alapoknak az MSCI szerint csökkenteni a magyar részvények állományát!