Re: jk
BudFox Előzmény: #330544én most lépni se tudnék már ma-.- avval hogy lezártam a sok shortot minusz lett az árkülönbözet rovat...és a szabad pénzből nem tudok átvezetni, feltölteni a számlámat....
ma pihi van :-)))
ezzel a zuhéval kb. 78 % ot kerestem...csak az a baj hogy az eddigu 2 hónap tökölődésben sok pénz le is ment a számlámról...
a tanulság az hogy csak a "tuti" helyzetkor szabad pozícióba lépni...csak nem látni előre hogy milyen mozgások lesznek.