Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #330591Örvendek hogy stoppot akartam betenni,rosszul állítottam be és kb besz áron eladtam a próbalongokat a bevágás előtt 3 perccel :D
Örvendek hogy stoppot akartam betenni,rosszul állítottam be és kb besz áron eladtam a próbalongokat a bevágás előtt 3 perccel :D