Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

Re: nincs cím

#331453 Láma Előzmény: #331443

"Ne kérdezzétek, hogy miért, de szerintem 22 K-t is el tudok képzelni határidőben december végéig... "

Az nem nagy teljesítmény 1112 már most 21860. Légy merészebb. :)))))

Re: nincs cím

#331450 Ricsi Előzmény: #331442

Szia:)

Otit már tegnap vettem, írtam neked,ma reggel nyitóban meg hatit fordítottam át longba. Stop-ok rajta, aztán had menjen :)

Re: nincs cím

#331443 Amatoregy Előzmény: #331439

Neki nem, ennyi a napi bevétele...

Kezd olyan érzésem lenni, hogy mégis lesz Mikulás rally.

Ne kérdezzétek, hogy miért, de szerintem 22 K-t is el tudok képzelni határidőben december végéig...

Re: nincs cím

#331430 akpo7 Előzmény: #331417

En eladtam a longom es nezem, hol lehetne raadni. Nemtom, meddig tart a happy, de sztem lassacskan meg akkor is batartanak az emelkedesnek, ha a kulfoldon mikulas napok jonnek.

nincs tuti nap fiatalok.…

#331428 Ibiza

nincs tuti nap fiatalok..erről beszéltem..

Re: nincs cím

#331425 Amatoregy Előzmény: #331421

Látom egységes az álláspont:

- Ma is nagyot emelkedhet a bux

- Csak percek kérdése és tovább esünk...

:DD