Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

Re: hk

#331509 Waszeitung Előzmény: #331502

Molly nem döglődne jobban örülnék,Oti talán átcsúszik 5080 on,aztán már csak Rg-t kellene sarkantyúzni :D

Más kívánságom nincs 22e-ig :D

Re: hk

#331499 szotyi Előzmény: #331497

a józan ész a zárást mondja nekem is, de ott a kisördög

párszor szivatott már meg :-\

Re: hk

#331497 BudFox Előzmény: #331493

usa megint nem bír magával..

most vagy zárom a kis shortomat valamennyi bukóval..vagy várok..ez itt a dilemma

Re: hk

#331487 akpo7 Előzmény: #331482

Csak azert mondtam, h. sok volt, mert fura lenne egy sc-vel visszaemelkedni az utolso eso hullam 100%-at 9-10 kereskedesi ora alatt. PL/ OTP shortombol hagyhatnanak kiszallni kedvezobben elotte es betolthetne a hati is a rest.

Persze a BET-en nem lehetetlen... :)

Re: nincs cím

#331467 akpo7 Előzmény: #331450

Minden blue ellenallas alatt pihen. Ha nem fordulnak le, akkor lesz hely felfele valoban.

Sot, ha a kulfoldet kovetjuk, USA futinal van meg hely a csokkeno csatiban felfele, de nem sok.

Ezt a te matekodra nem tudom leforditani, csak megjegyeztem. En OTP-t adtam 5,100 alatt, de hatit meg nem mertem.

jk

#331463 Waszeitung

Belekeveredtem a longba,stop beállítva nem túl bőre,lesz ma egy csomó rohangálnivalóm,most már én is elvárom idei hatit 22e-re :D

Otit megfogta az első akadály,Molly előtt nincsen ilyen :D

adtam 21050n! 21300nál …

#331462 szotyi

adtam 21050n!

21300nál följebb nem szivesen várnám