Re: nincs cím 2010. december 1. 9:39 Ricsi Előzmény: #331442 Szia:) Otit már tegnap vettem, írtam neked,ma reggel nyitóban meg hatit fordítottam át longba. Stop-ok rajta, aztán had menjen :)