Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ricsi Előzmény: #331442

Szia:)

Otit már tegnap vettem, írtam neked,ma reggel nyitóban meg hatit fordítottam át longba. Stop-ok rajta, aztán had menjen :)