jk
WaszeitungBelekeveredtem a longba,stop beállítva nem túl bőre,lesz ma egy csomó rohangálnivalóm,most már én is elvárom idei hatit 22e-re :D
Otit megfogta az első akadály,Molly előtt nincsen ilyen :D
Belekeveredtem a longba,stop beállítva nem túl bőre,lesz ma egy csomó rohangálnivalóm,most már én is elvárom idei hatit 22e-re :D
Otit megfogta az első akadály,Molly előtt nincsen ilyen :D