Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

Re: nincs cím

#328358 BudFox Előzmény: #328357

Köszönjük Ricsi

hát maradnak a shortok.....azért csak-csak elfáradnak odaát is majd a sok longgal, és eladnak mindent... .-))) ....valamikor

ma nagyon korán lesz ind…

#328348 Ricsi

ma nagyon korán lesz indi, nem mérvadó, de muszáj így beszélnem a brokival

Re: nincs cím

#328343 BudFox Előzmény: #328336

meglehet,

viszont a KT elég magas it nálunk, ami most nem is akkora baj, mert ha holnap lesz USA ban egy kis felfelé korrekció akkor nem kell hogy megvegyenek minket mindenáron, mivel még akkor is bőven nagyobb kt -ban leszünk mint ami normális lenne...

Re: nincs cím

#328336 kelvin Előzmény: #328333

vsz 11k akkor is megfogja

majd 3x-ra nem,sztem holnapra pattincs lesz, de shorttot nem zárok, lekötésben veszek otit inkább

Re: nincs cím

#328333 BudFox Előzmény: #328323

azért tegnap nem álltak fel a végére...jó lenne ha ma se, két nap az már elég szép zuhanás igy egyben.

Véletlen 770-re tettem b…

#328324 Alex74

Véletlen 770-re tettem be visszavételt

Érdekesen nézett ki :o))

Miért nem engedik hatit esni? talán majd záróban lekötik brutál?

Re: nincs cím

#328322 BudFox Előzmény: #328320

szerintem nem fogják..két nap egymás után amikor nagy zuhanás van, ez már ott is sokaknak megárt szerintem és longokat fognak zárni...tán olyanokat amik 1 éve nyitódtak.

akik 950 környékén szép …

#328321 szotyi

akik 950 környékén szép mennyiséget bevásároltak, vajh mit tudhatnak??

Re: nincs cím

#328320 pruntyoke Előzmény: #328318

megelőztél.. :))

ép most akartam írni, hogy vajon a mai napot is megveszik-e mint meg annyiszor az idén..

:)

Re: nincs cím

#328318 BudFox Előzmény: #328313

Usa -t szépen taccsra tették ma is...nézzük fel tudnak -e állni 125. ször is idén ? :--)))