Re: nincs cím 2010. november 23. 16:19 kelvin Előzmény: #328333 vsz 11k akkor is megfogja majd 3x-ra nem,sztem holnapra pattincs lesz, de shorttot nem zárok, lekötésben veszek otit inkább