Re: nincs cím 2010. november 23. 15:39 Alex74 Előzmény: #328297 Lehet kiveszem a visszavételt 21800 körülről, ha esetleg reggel pánik lenne akkor ráérnék zárni. De hát ki tudja mi lesz éjjel Amerikában