Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #681402

Mi lenne? Neked nem szóltak? :-) Venni kell, mégpedig szigorúan! :)

"...Mint az az engedélyből kiderül, a T-Mobile Global Holding Nr. 2. most CMobil nevű másik leányvállalatához passzolja a magyar távközlési csoportot."

"Passzolja"??? B*sszus ez hihetetlen... CMobil B.V.??? Mi a T-ököm ez már megint???? :-)