Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #681301"...Te tudod, hogy milyen szintű vezetőknek kötelező ott részvényt venni? (most nem keresgélem, mert Te fejből vágod gondolom, de ha Te nem is akkor a föncsi biztosan,..."
Bárcsak tudnék ilyen piacmozgató infókat! (sajna nem tudok) Ilyesmit jó esetben csak a föncsi tudhat (remélem nekünk is megírja).
Ennyit találtam, elég szűkszavú hírecske: http://gazdasagiradio.hu/cikk/89624/