Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Nyeretlen_Keteves Előzmény: #681249

Ma ezt ették ki legjobban, ez bezony kétségtelen (a nap T-starja volt). Ott vagyunk, ahol(part szakad) az oszti hír előtt voltunk... az irány adott, jó lesz ez.