Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #681249Ma ezt ették ki legjobban, ez bezony kétségtelen (a nap T-starja volt). Ott vagyunk, ahol(part szakad) az oszti hír előtt voltunk... az irány adott, jó lesz ez.
Ma ezt ették ki legjobban, ez bezony kétségtelen (a nap T-starja volt). Ott vagyunk, ahol(part szakad) az oszti hír előtt voltunk... az irány adott, jó lesz ez.