Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #681280Én arra céloztam, hogy csak azért vett részvényt (nem túl sokat) mert ugye kötelező volt neki.... a prémcsi fejében ugye... de ahogy nézem a listát, nem sok okostojásnak van részvénye a telkónál...
Te tudod, hogy milyen szintű vezetőknek kötelező ott részvényt venni? (most nem keresgélem, mert Te fejből vágod gondolom, de ha Te nem is akkor a föncsi biztosan, hiszen Ő igen közeli kapcsolatban van Krisztinával...)
Nekem meg 289 és 290 -en esett be a kosárkámba, óvatosan csipegetem (némi erőt mutat a cafka)