Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #367038

Meglátjuk, de azért még nem adom fel. :) Van idő a játékra április végéig.

Ez a 3. nap, hogy nagyon egy szinten oldalaz kint, de a rést meg épp nem tölti be.