Re: nincs cím 2011. március 31. 10:55 zeeh_ Előzmény: #367038 Meglátjuk, de azért még nem adom fel. :) Van idő a játékra április végéig. Ez a 3. nap, hogy nagyon egy szinten oldalaz kint, de a rést meg épp nem tölti be.