Re: nincs cím
hAliG Előzmény: #367033Igen.. mert azt az 1000db-ot a robot dobta be (megérte neki addig a szintig bedobni.. tegnap kint kapott olcsóbban)
Büfik nem nagyon dobálják, szvsz ha a robot nem önt, akkor nagyobb tétel nem fog 2500 alá beszóródni.