Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #36697820 napos 8.98, holnap már 9.02 lehet.
Egyelőre nagyon úgy fest, hogy a 20 napos fogja utolérni az árfolyamot, de ezt még korai így kijelenteni, mert van 4 hét a kgy-ig, így addig mehet a játék/oldalazás/limbó-hintó az árfolyammal, de nekem most így tűnik. Itt fog oldalazgatni, míg egy szép napon be nem tölti kint a rést. 9 alá nem várnám kint, de még mehet, ha valami gebasz történik megint a nagyvilágban, amire öntöde indul mindenben.