Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #358775Lesz itt jajveszékelés.
Szerintem első percekben felhúzás, majd öntés lesz a mai műsor, aminek keretében vissza lesz egy visszateszt. 2300-tól kezdve bent állok a bedobandó pakkokért, úgyhogy tessék eldobálni! :D
9,29 kint. 9,55-ig el fog menni.