Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#358845 zeeh_ Előzmény: #358805

9,5-ön megapufi ismét. Tegnap nem jelentett gondot, ez se fog, ha eljön az ideje. :)

Re: nincs cím

#358780 zeeh_ Előzmény: #358775

Lesz itt jajveszékelés.

Szerintem első percekben felhúzás, majd öntés lesz a mai műsor, aminek keretében vissza lesz egy visszateszt. 2300-tól kezdve bent állok a bedobandó pakkokért, úgyhogy tessék eldobálni! :D

9,29 kint. 9,55-ig el fog menni.

Re: nincs cím

#358764 zeeh_ Előzmény: #358731

Széles a tartomány a kinti és a hazai könyvben is, ebből ma bármi lehet.

Re: nincs cím

#358731 hAliG Előzmény: #358730

Holnap sajna csak PDA-n leszek, lehet jobb is :D

Na tényleg jó éjt, néha majd bekukkantok holnap, sok sikert!

Re: nincs cím

#358730 zeeh_ Előzmény: #358729

Viszont!

Merjünk nagyokat álmodni! :D

Elvileg holnap gyengébb forintunk lesz a februári hiány miatt.

Re: nincs cím

#358727 zeeh_ Előzmény: #358668

Á,dehogy! :D

Lehet,hogy kéne még egy tőkeemelést csinálnom.

Számolgattam, el kéne érnem,hogy már 2700 környéke is kihúzzon a rádiós tolvajrészvényből. 11 eur mellett meg legalább megkapnám a kamatot az elmúlt 3.5 évre.

Biztosra kéne mennem,mert más papírban a meneküléshez elég emelkedést nem látok. Erre még alszok egyet.

Re: nincs cím

#358704 hAliG Előzmény: #358701

google translate barátunkkal próbálkozok, meg néha 1-2 emberkével angolul próbáljuk megérteni egymást :)