Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #358668Á,dehogy! :D
Lehet,hogy kéne még egy tőkeemelést csinálnom.
Számolgattam, el kéne érnem,hogy már 2700 környéke is kihúzzon a rádiós tolvajrészvényből. 11 eur mellett meg legalább megkapnám a kamatot az elmúlt 3.5 évre.
Biztosra kéne mennem,mert más papírban a meneküléshez elég emelkedést nem látok. Erre még alszok egyet.