Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #358668

Á,dehogy! :D

Lehet,hogy kéne még egy tőkeemelést csinálnom.

Számolgattam, el kéne érnem,hogy már 2700 környéke is kihúzzon a rádiós tolvajrészvényből. 11 eur mellett meg legalább megkapnám a kamatot az elmúlt 3.5 évre.

Biztosra kéne mennem,mert más papírban a meneküléshez elég emelkedést nem látok. Erre még alszok egyet.