Re: nincs cím
macika Előzmény: #595934minden évben ezt mondod, ez nem nagy meglepetés )))
a dax egyelőre mínuszos idén, ott egy évvel ezelőtt volt jó beszálló nem most
sakortelek msci beverés re 4999o )), mol meg most, előtte meg a matáv volt
a nutex osztalékot a nyuszi talán meghozza utoljára aztán pápá
a fotex gábor is "remekel" kint ))