Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #596937phyl himnusz? Öndroid :)
re: http://index.hu/tech/cellanaplo/2013/02/13/ot_ev_alatt_700-szorosara_nott_az_android/
phyl himnusz? Öndroid :)
re: http://index.hu/tech/cellanaplo/2013/02/13/ot_ev_alatt_700-szorosara_nott_az_android/