Re: nincs cím 2013. február 19. 13:18 Zotya32 Előzmény: #597960 köszönöm Jenő bá a tanácsait, ez a legstabilabb részvény a bét-en. :)) értékálló, igazi diófa a Kárpátok fenyvesében. :)