Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#598154 Zotya32 Előzmény: #597960

köszönöm Jenő bá a tanácsait, ez a legstabilabb részvény a bét-en. :))

értékálló, igazi diófa a Kárpátok fenyvesében. :)

Re: nincs cím

#597128 Sly-- Előzmény: #597121

Jó szöveg. :-)

Van esély rá, hogy életfogytig nem adod el nyerőben. .-(

Re: nincs cím

#597121 Keg Jenő Előzmény: #597109

Életfogytig phylaxia, kapod amig élsz-

Életfogytig pylaxia, ez az a sziget , ez az a sziget ahol élsz.

Re: nincs cím

#597109 macika Előzmény: #597103

a rabbi is keresett már a pf topikokban

azt mondtuk neki hogy hollandiában "turnézol" az irodeasexben))

Re: nincs cím

#597103 Keg Jenő Előzmény: #596937

A phylaxia biznisz heréje BERLIN... esetleg fájdalmat akarunk okozni a konkurenciának akkor azt a piacot kell rúgdosni kis ember.