Re: nincs cím
Trisz Előzmény: #564194Ahogy végiggondoltam, el is döntöttem, hogy azt a kis 30-ast kikapom. Miközben nyomtam a megbízást, látom, hogy 30-on eltűnt az eladó, van viszont 40k vevő. Na nem fogom kezem lábam tőrni. (Van azért elég. :) )
Inkább induljon csak el. :)