Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #564113

JK-val tettük össze a részleteket, én csak közzé tettem, hátha vki tud még csavarni rajta. :)

árfolyamra szerintem max annyi lehet a hatása, hogy amíg nem rendeződik az ismeretlen 7 milliós pakk sorsa, addig itt leszünk, így napi limiten belül beleférnek az ilyen mutyis átkötések. hülyén nézne ki 40 ft-os napok közben 25-ön kötögetni (meg nem is menne), vagy otc-n bohóckodni... :)