Re: nincs cím 2012. október 17. 17:11 Sly-- Előzmény: #564198 Mindebből pedig logikusan az következik, hogy emelkedés lesz? Logikusan csak az látszik, hogy megy a mutyizás és a 25 Ft-hoz képest 20%-al feljebb van az árfolyam.