Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #564198

Mindebből pedig logikusan az következik, hogy emelkedés lesz?

Logikusan csak az látszik, hogy megy a mutyizás és a 25 Ft-hoz képest 20%-al feljebb van az árfolyam.