Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #861286

Ha a FED néhány száz milliárddal megsegíti (vásárolja) az amerikai részvényeket, akkor a kereskedők nem DAX komponenseket vásárolnak, hanem S&P500-at vagy DOW JONES-t.