Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

KB58 Előzmény: #861289

Ez logikus, de valamennyire a DAX-ra is kihat, ha USA emelkedik.
Egyébként a FED lépése csak példa volt. Szerintem most valami nagyobb impulzus nélkül nem mennek igazán feljebb az indexek. Ahogy írtam, igazából a fej-váll alakzataid megvalósulását várom.

Köszönjük a chartokat. Jó pihenést mindenkinek.