dax
KB58 Előzmény: #861289Ez logikus, de valamennyire a DAX-ra is kihat, ha USA emelkedik.
Egyébként a FED lépése csak példa volt. Szerintem most valami nagyobb impulzus nélkül nem mennek igazán feljebb az indexek. Ahogy írtam, igazából a fej-váll alakzataid megvalósulását várom.
Köszönjük a chartokat. Jó pihenést mindenkinek.