Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#861309 Lenthor Előzmény: #861306

Felfelé ellenállások: 12.670 - 12.750 - 12.800 és 12.913-12.925

12.913-12.925 felett nagyon beindulhatna felfelé, de remélem nem megyünk ma olyan magasságokba.

dax

#861301 Mr. 50% Előzmény: #861300

Jó reggelt neked is. Itt semmi sincs ingyen :)

Lenthor! 12680-690 után mi lesz a következő ellenállási szint?

dax

#861299 KB58 Előzmény: #861296

Sziasztok, jó reggelt!


Lenthor, köszönjük a reggeli chartokat. Érdekes nap készül megint.

dax

#861297 Mr. 50% Előzmény: #861296

Jó reggelt és köszi Lenthor!

Az első körben 12686-ig mentünk, majd 640-ig visszaereszkedett.

Onnan most irány fel. Az én tippem, hogy 930-970 között állunk meg. De, akkor ez lesz benne a csavar, hogy talán onnan fogunk délre fordulni.

dax

#861296 Lenthor Előzmény: #861295

Tele kérdőjelekkel!

12.660 környékéről eshetnénk vagy 100 pontot. Utána prompt időben megint fel 12.660 környékére.

Utána elindulhatna a jobb vállról lefelé. Ha áttöri, akkor sztornó a fej-váll.

https://invst.ly/rdxqk


dax

#861295 Lenthor Előzmény: #861294

Az SAP meglepte a második negyedév erős előzetes adataival a kereskedőket./ Quelle: Guidants News https://news.guidants.com

Az SAP szoftvergyártó közzétette a második negyedév adatait, amelyek jóval meghaladják az elemzők várakozásait, és megerősítette 2020-ra vonatkozó előrejelzését, amelyet áprilisban csökkentették. Abban az időben a vezetés azt feltételezte, hogy a koronás válság észrevehető hatással lesz. A vezetés most rámutat a költségcsökkentési lépések pozitív fejlődésének okaira

Az SAP jelentősen megemelte a régóta észlelt működési margint. Nem IFRS alapon 29,1 százalékot, vagyis 28,9 százalékot ért el állandó valutában, az előző évi negyedév 27,3 százaléka után. Az elemzők 27,5 százalékot becsültek meg.

A háttér az eladások enyhe növekedése, 1 százalékkal, 6,74 milliárd euróra, míg a működési eredmény 8 százalékkal, 1,96 milliárd euróra növekedett.

A SAP nagy súllyal szerepel a DAX kosárban és a jó hírek (a Korona vírus ellenére) húzhatja felfelé a DAX-ot.

Jelenleg nyitás előtt +2.13%-on áll.

dax

#861292 KB58 Előzmény: #861289

Ez logikus, de valamennyire a DAX-ra is kihat, ha USA emelkedik.
Egyébként a FED lépése csak példa volt. Szerintem most valami nagyobb impulzus nélkül nem mennek igazán feljebb az indexek. Ahogy írtam, igazából a fej-váll alakzataid megvalósulását várom.

Köszönjük a chartokat. Jó pihenést mindenkinek.

dax

#861291 KB58 Előzmény: #861287

Igen, időnként a DAX tud mozogni rendesen, túllőni is mindkét irányban. Ez a short nyitás most csak erős megérzés volt részemről. Meglátjuk.

dax

#861289 Lenthor Előzmény: #861286

Ha a FED néhány száz milliárddal megsegíti (vásárolja) az amerikai részvényeket, akkor a kereskedők nem DAX komponenseket vásárolnak, hanem S&P500-at vagy DOW JONES-t.