dax
Lenthor Előzmény: #861329Már többször írta hogy trendváltás közeledtével, ha a nagyok nincsenek készek, akkor hosszú oldalazással vagyis szűk sávban folyamatos fel-le mozgással igyekeznek túladni vagy pozíciót nyitni.
Ha, gyorsan váltanának, akkor sok beragadt részvényük maradna.
Nekik nem kis mennyiséget kell mozgatniuk, mint a kis befektetőknek.
Ha, egyszerre eladnának, vagy vennének, akkor az árfolyamot senki sem tudná megállítani, mert hatalmas pánik alakulna ki.
Így kénytelenek vagyunk kivárni, amíg elkészülnek és azt a szűk sávot kihasználni rövid pozíciók kereskedésére.
