Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

KB58 Előzmény: #861316

Valami nagy szívatás készül, vagy le, vagy fel. Ha innen felvinnék, az szerintem csak azért volna, mert sokan várnak korrekciót. A jelenlegi helyzetben mindennek jóval lejjebb kellene lennie, lefelé kellene tartania és nem felfelé. Ezektől össze dőlhet a világ, akkor is felfelé akarják húzni a tőzsdéket. De szerintem egyszer ennek is vége lesz és az nagyon fog fájni.