Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#862984 matgab Előzmény: #862980

Egyre valószínűbbnek látom, hogy a FED nyomda utáni őrület az a call opciók miatti hatalmas vételek voltak. Ezért is maradhatott ki belőle a kis magyar BUX indexünk, hiszen itt nem nyomtattak annyi pénzt és opciós ügyletek sem jellemzőek.

Most, hogy elkezdik talán zárni ezeket az opciós ügyleteket, elkezdett az USA esni, de ez az esés nem érinti ilyen módon az európai indexeket, hiszen itt nem is alakult ki ekkora opciós buborék.

vélemények?

dax

#862980 olika78 Előzmény: #862979

erősek az indexek, főleg a dax, usa esésre 400 pont, nem túl sok, és szinte le is dolgozta

dax

#862962 matgab Előzmény: #862952

épp akartam mondani, hogy kezd megjönni a piac józan esze, amikor látom , hogy a Tesla -15%-on van, a Wirecard -9%-on, a RIG -14%-on, a Moderna, , repülőgépgyártók, olajos cégek, utazós cégek zuhannak, erre meglátom, hogy a Nikola meg +36%-on van...

S&P500

#862950 JackOne Előzmény: #862947

Lenthor, Igazad van és köszönjük a kimutatásokat. Azonban a FED és a központi bankok nem voltak ennyire összehangolva és nem borítottak ekkora likviditást a piacra. A mostani túlhúzott állapot miatt azonban egy 10% -os esés bent lehet a kérdés mikorra tervezik?-:) S&P 2950-3050 között - miért csak ekkora mert a FED ma nyilatkozta hogy már az államadósság sem érdekli - költeni kell. - Azt hiszem amit múltkor leírtam , hogy az elnök választás miatt nem engedik beesni a piacokat - lesz és lett a vezér elv...utána viszont egy kisebb harakirit várnék - ami megint arra lesz jó, hogy a FED japánizálódni fog - azaz közvetlenül el kezd majd vásárolni...

Idő faktorban szept. 8 / 16-17 / 20-23 között várnék valami jelet (lefelé) Üdv.:J'.

ui. ha a S&P kalapács gyertyára holnap zárásra megerősítés jön long, ha nem short ... addig mozi + szakmai továbbképzés.

dax

#862906 JackOne Előzmény: #862900

Köszönöm Lenthor! Ok.

1 H trend fordulós jelek kalapács gyertya, utána réssel fel órás zöld marobozu gyertya- lehet ez csak azért volt, hogy III. n.é évége új ATH húzhassák a piacokat és 2 nap alatt lerendezzék a túlvett indiket... + 10-15 % up S&P - 3700-3900 közé NQ 12700-13200

DOW - 30000, DAX - 13749-14300 (fibo és csati célárakból)

Szerinted / szerintetek?

dax

#862900 Lenthor Előzmény: #862899

Ott van a szabály:

Fontos szabály, hogy a 4. hullám nem mehet a 2. hullám 100%-ig!

Az 5/1-el lehet átfedésben.

dax

#862899 JackOne Előzmény: #862894

Szia Lenthor! Elvileg 5.1-4 átfedésben - lesz itt még 5 . hullám? Nem inkább fejváll és 1.4 ...?

S&P leszakította a korábbi ATH is...

VIX 35 felett és 1D Kumo felett - nem egy longos előkép