Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

matgab Előzmény: #864107

Tegnap(előtt?) írtam, hogy érdekes volt, hogy a jó gyorsjelentések ellenére (Twillio, Hasbro SAP stb. stb.) a piac elég brutálisan leütötte ezeket a részvényeket. Eddig ilyen nem volt. Ha ez lesz a trend a Q3-ra, hogy a jó jelentésre is ütnek , a rosszra meg még durvábban beverik , akkor érdekes egy piac lesz itt.


Nekem tetszik ahogy a DAX esik, várom a 6000-es DAX célár teljesülését, de még inkább a BUX esését, hogy végre termőre forduljanak a márciusi shortjaim.